Adverteren


De kranten die Uitgeverij Verhagen uitgeeft, zijn van de beste kwaliteit. Het grote bereik en de hoge leesdichtheid vergroten de attentiewaarde van de advertenties. Wanneer u adverteert in een van onze kranten of op onze websites, weet u zeker dat uw advertenties worden gezien. Uitgeverij Verhagen behaalt door haar lokale focus een zeer hoge leesdichtheid. Lokaal adverteren doet verkopen en met onze aantrekkelijke doorplaatstarieven kunt u ook een grotere regio bereiken. Uw boodschap is doorslaggevend. Sluit deze aan op wat uw klanten willen? Kloppen vorm en uitstraling met wat u wilt communiceren? Uitgeverij Verhagen denkt graag met u mee. Of het nu gaat om een advertentie, folder, flyer of een combinatie hiervan; wij zijn uw partner, wakend over de met elkaar vastgestelde koers, het doel en het budget. Onze nieuwsmerken zijn lokaal zeer sterk en worden goed gelezen. Met een advertentie in de krant bent u er zeker van dat uw campagne door zo’n 75% van de inwoners in uw regio wordt opgemerkt. En met een online doorplaatsing op een nieuwssite is dat percentage nog hoger. Heeft u vragen, of wilt u een deskundig media-advies? Onze specialisten zijn u graag van dienst.

 

 

Carlo van Zelst

Media Adviseur


  De Katwijksche Post

  De Rijnsburger

  Katwijk Speciaal


Tel: 06 - 101 566 56

Mail: carlo.van.zelst@uitgeverijverhagen.nl

Michelle Visch

Media Adviseur


  De Noordwijker


Tel: 06 - 811 002 70

Mail: michelle.visch@uitgeverijverhagen.nl

Meriam Mesman

Media Adviseur


  Het Noordwijkerhouts Weekblad

  LisserNieuws

  De Hillegommer

  De Teylinger


Tel: 06 - 460 942 09

Mail: meriam.mesman@uitgeverijverhagen.nl

Wanda de Mooij

Media Adviseur


  Het Noordwijkerhouts Weekblad

  LisserNieuws

  De Hillegommer

  De Teylinger


Tel: 06 - 196 974 83

Mail: wanda.de.mooij@uitgeverijverhagen.nl

Bianca de Wolde - Prins

Media Adviseur


  Oegstgeester Courant


Tel: 06 - 811 002 70

Mail: bianca.de.wolde@uitgeverijverhagen.nl

René van Giezen

Media Adviseur


  Leiderdorps Weekblad


Tel: 06 - 192 340 36

Mail: rene.van.giezen@uitgeverijverhagen.nl

Cindy van Vliet

Media Adviseur


  De Leydenaer


Tel: 06 - 230 815 66

Mail: cindy@deleydenaer.nl

Jeannette Mink

Binnendienst



Tel: 071 40 229 01

Mail: advertentie@uitgeverijverhagen.nl

Rosita Eikelboom-Haasnoot

Binnendienst



Tel: 071 40 229 01

Mail: advertentie@deleydenaer.nl

Huub Snijders

Media Adviseur


  Bloemenkrant


Tel: 06 - 226 685 55

Mail: huub.snijders@bloemenkrant.nl